Zamknij

Sport

Codziennie najświeższe informacje sportowe z regionu, kraju i ze świata. Wiadomości, relacje, terminarze, skróty, komentarze, wywiady, wyniki.

07:42, 30.04.2024
Po pierwszej połowie Valencia prowadziła 2:1. Jednak goście przez pół meczu grali w osłabieniu. Gruziński bramkarz Giorgi Mamardaszwili nie popisał się, gdy dotknął piłki ręką poza polem karnym, powstrzymując szarżującego Lamine Yamala. Arbiter początkowo puścił grę, ale po wideoweryfikacji musiał ukarać golkipera Valencii czerwoną kartką. Zastąpił go Jaume Domenech.
15:23, 29.04.2024
"Zieloni" od sezonu 2019/20, gdy jeszcze występowali w pierwszej lidze, spotkania w roli gospodarza rozgrywają na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim, oddalonym od stolicy Wielkopolski o ponad 50 kilometrów. Na terenie klubu trwają na razie prace nad modernizacją infrastruktury treningowej, a sam projekt nowego stadionu nawet jeszcze nie powstał. Nie ma też na razie pomysłu na sfinansowanie budowy takiego obiektu, bowiem władze miasta nie kwapią się do tego, by partycypować w tej inwestycji.
14:23, 29.04.2024
Polka źle rozpoczęła spotkanie i przegrała pierwszego gema serwisowego, jednak szybko opanowała sytuację i wygrała 12 kolejnych gemów. Mecz trwał godzinę i siedem minut.
21:21, 28.04.2024
Wrocławianin na otwarcie miał wolny los, a w drugiej rundzie pokonał w piątek Brytyjczyka Jacka Drapera 6:1, 7:5. W niedzielę rozpoczął od wygrania dwóch gemów w zaledwie sześć minut, ale potem walka była już o wiele bardziej zacięta. Niemiec szybko doprowadził do remisu 2:2, a o triumfie Polaka w pierwszym secie zdecydowało dopiero przełamanie po odważnych uderzeniach w pobliżu linii w 10. gemie.
21:18, 28.04.2024
Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie (25:19, 21:25, 25:23, 25:18).
09:25, 28.04.2024
Dydek, zwana przez przyjaciół "Ptysiem" ze względu na słabość do tych ciastek, odnosiła sukcesy na polskich i światowych parkietach. W latach 1992-2003 wystąpiła w reprezentacji 132 razy, a podczas pamiętnych ME 1999, które zakończyły się triumfem biało-czerwonych, została wybrana do pierwszej piątki turnieju i była jego najskuteczniejszą zawodniczką (154 pkt).
07:33, 28.04.2024
Rywalizujący o czołowe lokaty Górnik, Śląsk i Raków przystępowały do swoich sobotnich meczów ze świadomością, że dzień wcześniej prowadząca w tabeli Jagiellonia (56 pkt) zremisowała u siebie 2:2 Pogonią Szczecin (48), która 2 maja zagra w finale Pucharu Polski z pierwszoligową Wisłą Kraków.
16:29, 27.04.2024
W sobotnich finałach A wystartowała także kobieca czwórka bez sterniczki. Biało-czerwone w składzie: Kinga Stałęga, Anna Potrzuska, Dominika Gałka, Julia Hakobyan finiszowały na piątej, ostatniej pozycji. (PAP)
15:01, 27.04.2024
Rozstawiona z "jedynką" Polka w pierwszej rundzie w Madrycie miała "wolny los", natomiast w drugiej pokonała Chinkę Xiyu Wang 6:1, 6:4. Co ciekawe, to spotkanie również trwało godzinę i 18 minut, podobnie jak mecz trzeciej rundy z Cirsteą.
09:58, 27.04.2024
Raszynianka na okładce Deluxe gry TopSpin 2K25 pojawiła się w doborowym towarzystwie, razem z Hiszpanem Carlosem Alcarazem i Amerykaninem Francisem Tiafoe.
07:47, 27.04.2024
Pierwsze spotkanie w Rzeszowie zespół z Warszawy wygrał również 3:0. MVP piątkowego meczu został Bartłomiej Bołądź ze zwycięskiego zespołu.
07:46, 27.04.2024
Polski zespół po raz trzeci z rzędu triumfował w Lidze Mistrzyń, czego nikt nie dokonał w tych rozgrywkach.
19:31, 26.04.2024
27-letni wrocławianin zajmuje w światowym rankingu dziewiąte miejsce, natomiast w turnieju jest rozstawiony z "ósemką". 22-letni Draper plasuje się w klasyfikacji ATP na 43. pozycji.
16:23, 26.04.2024
Linette w światowym rankingu - po sporym awansie w ostatnim notowaniu - zajmuje 48. miejsce. Sabalenka jest wiceliderką.
06:53, 25.04.2024
Industria Kielce: Andreas Wolff, Miłosz Wałach, Sandro Mestric – Alex Dujshebaev 8, Igor Karacic 7, Nicolas Tournat 3, Michał Olejniczak 2, Daniel Dujshebaev 2, Benoit Kounkoud 1, Arkadiusz Moryto 1, Cezary Surgiel 1, Dylan Nahi 1, Haukur Thrastarson, Paweł Paczkowski, Arciom Karalek