Zamknij

Pracownik elewacyjny

Nr oferty: StPr/24/1094Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Roboty zewnętrzne i wewnętrzne tynkarskie. Docieplanie budynków. - Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie woj. śląskiego. - Godziny pracy: 7:00-15:00 + czasami soboty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe jako pracownik elewacyjny. Wymagany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAKŁAD BUDOWLANO-USŁUGOWY"GROŃ"STANISŁAW GROŃSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Polarna 4/2, 40-698 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: STANISŁAW GROŃSKI
    Numer telefonu: 601-480-693
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-19:00) (Tel. 601-480-693) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Polarna 4 m. 2, 40-698 Katowice) lub e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-
    Roznoszenie gazetek do skrzynek pocztowych
    312481
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 28 do 35

    - Proste prace produkcyjne; pomoc operatorowi linii; pomiar tolerancji po obróbce detali; podstawowa obróbka elementów metalowych; wizualne, podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych detali oraz elementów metalowych; przygotowanie detali z materiału powierzonego do produkcji. Prace magazynowe. Przygotowanie materiałów do wysyłki. Prace porządkowe w miejscu pracy. - Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski w zależności od zlecenia. - Zlecenie wykonywanie również w soboty i niedziele.
    StPr/24/1278
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    - Wkładanie elementów gumowych i/lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu. Wytwarzanie detali wyposażenia wnętrz samochodów. Eksploatacja maszyn produkcyjnych. Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakości produktów. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów. - Godziny pracy: Praca po 8 godzin dziennie na trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + sobota / niedziela LUB praca w równoważnym systemie czasu pracy - 12 godzin + sobota / niedziela.
    StPr/24/1277
    data rozpoczęcia pracy od 07.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 440 PLN

    StPr/24/1276

    Dodatkowe informacje oraz wymagane dokumenty i oświadczenia na stronie: https://katowice.so.gov.pl/nabor-o-sygnaturze-ok1102142024-na-stanowisko-rzemieslnika-w-oddziale-gospodarczym-w-sadzie-okregowym-w-katowicach,new,m1,168.html,1291 - Dyrektor Sądu Okręgowego w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko rzemieślnika w Oddziale Gospodarczym w Sądzie Okręgowym w Katowicach - Osoby poszukujące stabilnej pracy, nowych wyzwań lub zmian w życiu zawodowym Dyrektor Sądu zaprasza do udziału w procesie rekrutacji. - Liczba wolnych stanowisk: 1 stanowisko w pełnym wymiarze etatu - Oznaczenie naboru: OK.110.2.14.2024 Zakres zadań: 1) drobne bieżące naprawy i regulacje (np. urządzeń sanitarnych, urządzeń biurowych itp.) za pomocą podręcznych narzędzi ręcznych lub elektronarzędzi; 2) naprawa mebli, wykładzin podłogowych, stolarki okiennej i drzwiowej, zamków i innego wyposażenia wnętrz; 3) przenoszenie i dźwiganie przedmiotów zgodnie z przepisami BHP, m.in.: prace przy rozładunku i przemieszczaniu mebli, wyposażenia wnętrz, materiałów biurowych, poczty i innych towarów; 4) wykonywanie prac porządkowych i ogrodniczych (np. koszenie trawy, zamiatanie liści itp.); 5) wykonywanie drobnych prac remontowych i malarskich; 6) wykonywanie prac na wysokości. Oferta obejmuje: 1) stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; 2) stałe godziny pracy od 7:30-15:30; 3) konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze; 4) możliwość uzyskania uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (elektryczne G1, uprawnienia G2); 5) dodatek za wieloletnią pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami; 6) dodatkowe wynagrodzenie roczne zgodnie z obowiązującymi przepisami; 7) dofinansowanie do okularów lub soczewek; 8) szeroki wachlarz świadczeń socjalnych: - dofinansowanie do karty sportowej, wczasów pod gruszą; - pożyczki remontowe; - wycieczki integracyjne dla pracowników oraz dzieci pracowników; - pomoc finansową dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej; 9) ciekawą pracę w zgranym zespole. - Miejsce wykonywania pracy: Sąd Okręgowy w Katowicach (ul. Francuska lub ul. Andrzeja).
    StPr/24/1275
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Proste prace fizyczne przy budowaniu scen, praca przy obsłudze koncertów
    312468
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7

    - Przygotowanie posiłków dla pacjentów. - Godziny pracy: 6:00-14:00, 10:00-18:00 + soboty, niedziele, święta według grafiku.
    StPr/24/1280
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - Pomoc w przygotowanie posiłków dla pacjentów - Godziny pracy: 6:00-14:00, 10:00-18:00 + soboty, niedziele, święta według grafiku.
    StPr/24/1281

    Montaż instalacji gazowych w samochodach Godziny otwarcie firmy: pn.- pt.: 08:00-17:00; sob. 08:00 - 13:00 Umowa o pracę na okres próbny - 1 miesiąc Wysokośc wynagrodzenia uzależniona od kwalifikacji kandydatów od 4242,00 zł brutto do 5000,00 zł brutto
    StPr/24/0666
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    - Sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży, organizowanie pracy wychowawczej Współpraca z pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym. Prowadzenie dokumentacji wychowanków. Utrzymywanie stałego kontaktu ze szkołą, rodzicami, opiekunami prawnymi, placówkami współpracującymi. Dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie, higienę wychowanków, zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych, społecznych. Dbanie o wyposażenie wychowanków w odzież, obuwie, książki. - Praca w placówce całodobowej w systemie pracy równoważnym. Praca do 12 godzin w wybranych dniach. Praca według harmonogramu. Praca również w soboty, niedziele, święta.
    StPr/24/1279
    wynagrodzenie od od 4 692 PLN